Přeskočit na obsah

Vítejte na blogu komunity More Than Water

Ať už jsi nás navštívil na doporučení někoho z našich členů, přátel nebo známých, proklikl jsi se na nás z Instagramu nebo jsi zkrátka náhodný „internetový kolemjdoucí“, budeme rádi, pokud strávíš pár minut času a přečteš si na úvod něco málo o nás. Kdo ví, třeba se tu zdržíš o něco déle, nebo se dokonce staneš naší součástí.

Jak už napovídá název, naše komunita se točí kolem vody.
Nejenom ale kolem vody samotné, my jsme totiž víc, než voda!

Naše komunita MORE THAN WATER vznikla na začátku roku 2020. Její součástí je stále se rozšiřující skupina stejně smýšlejících lidí, kteří se rozhodli splnit si své sny. Určitě jste občas zapřemýšleli, jaké by to asi bylo, kdybyste nemuseli každé ráno vstávat do práce, určit si vlastní pracovní dobu, být zkrátka pánem svého času. Tento komfort umožňuje v dnešní době stále populárnější online podnikání. Tuto možnost nabízí japonská společnost, která vytváří vodní ionizátory, sprchové filtry a různé kurkumové suplementy. Tato společnost si zakládá na udržitelnosti, životním prostředí a zdravém životním stylu, což je něco, co dnešní svět potřebuje a bude potřebovat možná více než kdy dříve. A právě toto smýšlení je něco, co spojuje také členy MORE THAN WATER.

Fotka naší party pořízená při posledním společném setkání

Naše komunita/platforma vznikla proto, abychom se společně vzdělávali a podporovali v naší cestě za splněnými sny. Jsme tu proto, abychom pomohli každému, kdo bude mít zájem naučit se úspěšně podnikat online, nastartovat vlastní business a získat finanční nezávislost. V neposlední řadě jsme tu pro to, abychom spojovali lidi, kteří smýšlejí stejně, navzájem se podporují a nenechají se v štychu.

V následujících článcích se postupně seznámíš s každým z nás, přestože jsme ale každý jiný, s odlišným životním příběhem, spojuje nás touha dělat něco skvělého nejen pro sebe, ale také pro naši planetu.

Pokud tě zajímá samotné podnikání, různé využití vody, o kterých jsi neměl ani tušení, starost o životní prostředí a jak sám můžeš přispět k jeho zlepšení, nebo pokud chceš jen nasát trochu pozitivní energie v dnešní uspěchané době, jsme tu pro tebe.

Jsme MORE THAN WATER!